Open Close

Kontakt

Har du några frågor?

Välkommen att kontakta oss!

WME Mechanics AB

Ekenäsgatan 9
271 39 Ystad

Telefon: 0411-550 220

  • David Åqvist

  • VD
  • 0705 44 20 30
  • david.aqvist@wmem.se
  • Marie Jönsson

  • Ekonomi & administration
  • 0733 70 83 27
  • ekonomi@wmem.se
  • Rickard Johansson

  • Konstruktion & Planering
  • 0733 70 83 26
  • rickard.johansson@wmem.se
  • Per-Ola Westerdahl

  • Ansvarig kvalitet & bearbetning
  • 0733 70 80 62
  • per-ola.westerdahl@wmem.se
  • David Rhodin

  • Planering & IT
  • 0733 70 80 60
  • david.rhodin@wmem.se
  • Ingemar Åkesson

  • Verkstadschef
  • 0709 94 53 38
  • ingemar.akesson@wmem.se
  • Azem Haxhijaj

  • Målerichef
  • 0767 12 06 98
  • azem.haxhijaj@wmem.se
  • Maria Åkesson

  • Svetsansvarig
  • 0706 59 23 58
  • maria.akesson@wmem.se
  • Jan Nilsson

  • Service & byggsmide
  • 0733 708325
  • jan.nilsson@wmem.se
  • Bengt Rasmusson

  • Service & byggsmide
  • 0727 36 10 34

Konstruktion, verkstad & service

Konstruktion | CNC | Svets | Måleri

Läs mer

Industridesign

Inredning | Trädgård | Renovering

Läs mer

Y-Bommar

HAMNKONCEPT

Läs mer